Wednesday, June 24, 2009

Akşam Yatmaz Sabah Kalkmaz

meandmysutlu

Aksam yatmaz sabah kalkmaz diye bir laf vardir. Aylaklar, himbillar, tembeller, haytalar icin edilen. Bu aksamlari yatmiyor, sabahlari erkenden dikiliyor. Sabah düzenli olarak kalkip spor yapan baska bir canli daha gormedim. Sabah 06:00 sularinda grand-prix. Veriyorum elektrik süpürgesinin sesini kacacak delik ariyor, en az 6 saat kayip. Tünedigi yerden cikamiyor. Eee kisasa kisas...

8 comments:

NYG said...

peta peşinde !

Vincenzo said...

benim cincon'un kulaklarında birşey vardı. sürekli sol kulağının üzerine yatıyor, kaşıyordu. bazen bağrıyorum duymuyor belki de duymamazlıktan geliyordu. tırstık doktora götürecektik bi baktık açıldı. meğerse yavru kedilerde oluyormuş. henüz 1.5 aylık idi. şimdi 2 ayı geçti. fişek gibi geziyor, kelebekleri yakalamak en büyük hobisi. kedinin ismi kötü biliyorum.

Santiago said...

abi çok tatlı ya.. :)

vdT said...

Hahaha uykusuz gözler süper

handan said...

su basması için dayaka yemedi di mi bu trofolo? bizde de 3 yavru var şimdi duman, kokoş ve beşiktaş. duman annesinin kuyruğuyla oynuyor, her sabah evdeler.

dino said...

şu sıralar balkondan diğer kedilere hava atan 5 aylık bir kedi sahibi olarak diyebilirim ki aynısını bizimki de yapıyor, iyi mi?
kedi tabiatı diyelim ama sabaha karşı beygir gibi koşmaya başlayan bir kediye ne yapılır? koridorda depar atıp yatağın üzerinde bulunan kişnin kafasına basıp oradan cama ve ulaşılan balkona.

süpürge sesi, çok temiz çözüm. istemediğiniz tüyler anında koltuğun altında.

n0s said...

gençlik işte sora yaşlanıp oturan boğa oluolar gerçi öle de ayrı komik

Roy Keane said...

Td klişesi: Sandalyeden düşüyordum.

Ama dayanamadım,ne yapayım. Senin yüzünden hazır da Ankara gibi kedileri meşhur bir şehirdeyken alacağım eve bir kedi sonra annemin evi basmasıyla beraber atacağı çığlıkla garibim kedi süpürgeye falan gerek kalmadan kaçacak arkasına bakmadan:/

Şu evi bir değişsem yapacağımı biliyorum da... Selamlar olsun Sütlü'ye Roy abisinden(: